جستجوی پیشرفته جستجو در وب
سخن اول

از اهداف مهم راه اندازی اين بخش با نام "روستا و مهارت"، اطلاع رساني در زمينه رويدادهاي مهم در استان در عرصه آموزش هاي روستايي، ايجاد رقابت بين كارشناسان استان به منظور افزايش توان نظري واظهار نظر در حوزه آموزشهاي روستايي مي باشد. بدين منظور و در جهت نيل به هدف فوق با شتاب بيشتر و کيفيت مطلوبتر ، از تمامی علاقه مندان، صاحبنظران و کارشناسان و مربيان آموزشي دعوت به همکاری می گردد.

در اين راستا شما نيز می توانيد نوشتار خود را در زمينه های

.       نحوه ارائه آموزش در مناطق روستايي و مناطق محروم كشور(چالشها و مشكلات پيش رو)

.      انجام نياز سنجي آموزشي در مناطق روستايي(راهكارها و روش ها)

.     اثر بخشي آموزشهاي فني و حرفه اي روستايي

.     نقش دانش بومي جوامع روستايي در افزايش مهارت

.     .....

برای اين سايت با شرايط زير ارسال نمائيد:

·مقالات ارسالی می بايد با استفاده از نرم افزارMicrosoft word ( نسخه های 2003 ) تايپ شده و توسط CD  به دفتر امورآموزش روستايي ارسال شود.

· نگارش می بايد با يک روال منطقی انجام و پس از بيان مقدمه به موارد اساسی اشاره و در نهايت با جمع بندی و نتيجه گيری به پايان برسد .

·برای مهم جلوه دادن بخش هائی خاص از مقاله ازUnderline  و يا Boldfacing استفاده نگردد.

·تمامی تصاوير می بايد به صورت فايل هایJPEG ارسال گردد و ظرفيت(مگاپيكسل) آنها بدون از دست دادن کيفيت به حداقل مقدار خود رسيده باشد .

· برای نامگذاری تصاوير از اسامی مناسب و مرتبط با جايگاه آنها در متن استفاده گردد .

· مسئوليت كليه گزارشات و نوشتارها با شخص ارسال كننده مي باشد.

ضمن تشکر و قدردانی از شما در خصوص همكاري در ارائه خدمات آموزشي و اعتقاد عملی به رويکرد فوق ، اميدوار است بتواند با همياری تمامی کارشناسان آموزش روستايي اقدامی موثري را به انجام برسانيم.

مدير كل دفتر امور آموزش روستايي

 

بازديدکنندگان اين صفحه: 3659 | بازديدکنندگان امروز: 39 | کل بازديدکنندگان: 378242 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.2230 ثانيه