نسخه چاپي ارسال به دوست


حضور سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با ارائه دستاوردهای خود در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی که از 23 تا 26 بهمن ماه سال جاری حضور می یابد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی، بخش دولتی و آموزشگاه های آزاد بخش خصوصی سازمان در 3 غرفه به ارائه دستاوردهای خود در زمینه صنعت گردشگری و صنایع دستی می پردازد.

بنا براین گزارش در زمینه صنایع دستی 8 استان: زنجان، خوزستان، همدان، تهران، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، کرمان و البرز با ارائه دستاوردها در رشته هایی از قبیل قلم زنی، سوخت نگار، ملیله، بافت سبدهای حصیری، تابلو فرش، نقاشی روی شیشه و........ در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

همچنین 3 استان گیلان، خراسان رضوی و اصفهان نیز در زمینه گردشگری در دو بخش بوم گردی و لباس های سنتی در نمایشگاه شرکت می کنند.

این گزارش می افزاید: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سالن 41؛ غرفه های 99، 100 و 101 دستاوردهای خود را به نمایش می گذارد.

بازدید از نمایشگاه 9 صبح تا 17 برای عموم آزاد است.


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١٧:٥٤ | تعداد نمایش خبر : 1494
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: